Naprawdę nie chciałbyś ich mieć... Sprawdzone!

2016-09-05
Naprawdę nie chciałbyś ich mieć... Sprawdzone!

Kochamy piersi najbardziej na świecie (przynajmniej ta połowa z nas, która stawia je w hierarchii wyżej od kobiecych pośladków). Ale czy jako mężczyźni bylibyśmy gotowi podołać noszeniu ich na co dzień? Niekoniecznie... Jako faceci nie dalibyśmy sobie rady z biustami, co sprawdzili Holendrzy.

„Słoneczny Patrol”. Dziewczyny – z Pamelą Anderson na czele – biegną po plaży. Czerwone kostiumy, pokaźne biusty. Patrzymy i podziwiamy, jesteśmy podekscytowani. Nie myślimy o tym, że być może może to być niewygodne, zwłaszcza dla posiadaczek większych biustów, powiedzmy w rozmiarze D, E i jeszcze większych.

 

No właśnie, czy da się z tym żyć bezstresowo i bezproblemowo? Holendrzy z bieliźniarskiej firmy PrimaDonna postanowili to sprawdzić. Zamiast jednak wypakować produkowane przez siebie biustonosze nadprogramowymi kilogramami, skonstruowali specjalne urządzenie imitujące stanik, ale odpowiednio ważące.

 

Potem wszyscy męscy pracownicy firmy, większość z nich wykonująca pracę biurową, po kolei chodzili w tym urządzeniu (możecie zobaczyć je na filmie). Także prezes PrimaDonny – Ignace Van Doorseleare – wziął na siebie to obciążenie. Jako szef zdecydował się na „najwyższy wymiar kary”, czyli dźwiganie „biustu” w rozmiarze D.

 

 

Wyniki eksperymentu okazały się zgodne z wcześniejszymi oczekiwaniami i obawami. Już po kilku godzinach mężczyźni zaczęli odczuwać dyskomfort. Po kilku dniach przyszedł czas na uskarżanie się na bóle w plecach i karku. Dodatkowy „biust” ważył ok. 1,5 kilograma. Poddani eksperymentowi nie kryli podziwu dla piękniejszej połowy ludzkości, która musi radzić sobie z tym problemem na co dzień.

 

Okazuje się, że kobiecy biust ma swoje wady. Zalety, poza biologicznymi, znamy: wzbudza pożądanie i podziw męskiej części ludzkości. Kobiety nie wahają się używać piersi jako wabika. Ale poza tym to po prostu dodatkowy ciężar. Teraz możemy powiedzieć, dobrze, że nie musimy go dźwigać.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska