Jakie kobiety zdradzają najczęściej?

2019-03-11
Jakie kobiety zdradzają najczęściej?

Jeśli chodzi o zawody, to najczęściej zdradzają stewardesy, pielęgniarki i pracownice banków. Na nie trzeba uważać. Ale czy są typy osobowości bardziej skłonne do zdrady? Otóż są, trzy główne...

Jeden z najlepszych specjalistów od relacji międzyludzkich Matthew Hussey, wskazał trzy typy osób, które zdradzają częściej od innych. Jeśli twoja partnerka jest jednym z tych typów, miej się na baczności.

1. Osoby narcystyczne

„Dla narcyzów ważne jest tylko to, jak są postrzegani” - powiedział Hussey w wywiadzie dla „Business Insider”. - „Im nie wystarcza jedna osoba kochająca ich, chcą mieć pewność, że wszyscy ich kochają”.

Kobiety narcystyczne będą czuć się dobrze tylko wówczas, gdy ktoś inny flirtuje z nimi, śpi z nimi lub całuje je. Musisz też wiedzieć, że badanie wykazało, że narcystyczni ludzie są mniej zaangażowani w relacje, ponieważ zawsze myślą, że mogą znaleźć kogoś lepszego.

2. Osoby niepewne siebie

Czy twojej dziewczynie nie brakuje przypadkiem pewności siebie? Cóż, powinieneś być ostrożny, ponieważ możesz mieć w ręku przyszłego zdrajcę.

„Niepewne siebie osoby są tymi, z którymi generalnie trzeba uważać” - wyjaśnia Hussey. - „Nie mam na myśli podstawowego poziomu niepewności, bo taki mamy wszyscy. Ale jeśli ktoś jest tak głęboko niepewny, że nie czuje się pewny nigdy - że jest kochany - to jest to niebezpieczne”.
Skłonność do zdrady pojawia się tutaj z prostego powodu: łaknienia bliskości. Niepewne siebie kobiety gotowe są zaryzykować, byle tylko poczuć bliskość. W którą potem i tak nie są w stanie uwierzyć, nawet gdyby była szczera.

3. Osoby samolubne

Samolubne kobiety nie mają kręgosłupa moralnego. Nie uznają standardów relacji przyjętych za obowiązujące. Są bardzo, ale to bardzo skłonne do zdrady, ponieważ nie są empatyczne. „Wiedza, że zdradzając partnera, ranimy go, jest kluczowa. Osoby samolubne nie przyjmują tej wiedzy. Mają inną kodeks etyczny, stworzony przez siebie i dla siebie, co zwyczajnie jest nie fair” - wyjaśnia Hussey.

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska