12 zasad bezpieczeństwa faceta mającego romans

2019-03-13
12 zasad bezpieczeństwa faceta mającego romans

Żeby romansować i nie zwariować, ani nie wpaść, trzeba postępować zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Podajemy wam je wszystkie na tacy.

W życiu nawet najbardziej cnotliwych facetów bywają chwile, gdy zaczynają oni wątpić w sens związków monogamicznych. Zdrada nie jest dobra, to w końcu oszukiwanie drugiej osoby. W szczególności nie namawiamy do zdradzania żon czy narzeczonych! Bylibyśmy jednak nieuczciwi, gdybyśmy z uporem twierdzili, że wszyscy faceci są stworzeni do monogamii. Jeśli nie możesz oprzeć się urokowi koleżanki i czujesz, że ulegniesz, zrób to z głową! Musisz zachować zimną krew i zadbać o to, by grzeszna przygoda, która stała się twoim udziałem, nie zmieniła się w piekło na ziemi. Mężczyźni też mają prawo do tajemnic, czyż nie? Oto nasz krótki i całkowicie niepoprawny politycznie oraz naganny moralnie poradnik, jak zdradzać kobietę z klasą i wprawą!

Rób to z głową

Nie każda kobieta nadaje się na partnerkę do skoku w bok. Wybierz taką, która będzie miała do stracenia tyle co ty. Albo więcej. Dopiero wtedy będziesz miał coś w rodzaju gwarancji dyskrecji.

Pozostań sobą

To najlepsza rada dla zdrajcy. Zmiana zachowań, które do tej pory były dla ciebie typowe, zawsze wygląda podejrzanie. To dotyczy zwłaszcza relacji z twoją kobietą – nagłe ochłodzenie lub ocieplenie stosunków będzie wyglądało dziwnie.

Wyglądaj tak, jak dotąd

Jeśli dotąd nie dbałeś o wygląd, a nagle zaczynasz inwestować w ciuchy, twoja kobieta zacznie się głowić, o co chodzi! To samo tyczy się sylwetki: jeżeli byłeś kanapowcem, a nagle zaczynasz katować brzuszki, na bank wzbudzisz podejrzenia.

Zaplanuj przyszłość

Jeśli musisz romansować, niech romans będzie uregulowany. Zaplanuj spotkania tak, by nie budziły podejrzeń. Nagłe wyjazdy w delegację, długie narady u szefa – nagromadzenie takich faktów da do myślenia najbardziej wyluzowanej kobiecie.

Zapisz się na siłownię

Będziesz miał świetne alibi, by regularnie znikać. No i nie wzbudzisz podejrzeń, jeśli wrócisz do domu spocony albo po prysznicu, a w torbie będziesz miał zapasowe ciuchy i zestaw kosmetyków.

Kontroluj wydatki

Płacisz kartą? W ręce twej kobiety może wpaść np. dowód zapłaty za drogą kolację. Najlepiej za wszystko płać gotówką. No i nie szalej z wydatkami.

Ustal zasady konspirowania

Każde odstępstwo od normy może być podejrzane. Siedzisz do nocy przed komputerem? Ciągle sprawdzasz SMS–y? Możesz być pewien, że twoja kobieta to zauważyła. Dlatego ustanów z nową partnerką sztywne kanały kontaktu. I niech ona do ciebie nigdy nie dzwoni!

Bądź w kontakcie

Nie ma nic gorszego niż romansujący mężczyzna, który na parę godzin znika z pola widzenia, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na SMS–y, a potem wyrasta jak spod ziemi i gęsto się tłumaczy. Nawet jeśli właśnie grzeszysz z inną na drugim końcu miasta, znajdź dogodny moment, by zadzwonić do swej partnerki lub choć wysłać jej SMS–a i uspokoić ją.

Skorzystaj z mapy

Nie chcesz, by twoi znajomi zobaczyli cię w knajpie z inną kobietą. Dlatego na spotkania wybieraj okolice, w których nie mieszkają twoi kumple czy bliscy.

Wcześniej przygotuj alibi

Nie wymyślaj wymówek na kolanie, bo prędzej czy później twoja mistyfikacja zostanie obnażona. Zaplanuj z wyprzedzeniem, co będziesz mówił w razie trudnych pytań i trzymaj się tej wersji. Przemyśl wcześniej szczegóły i postaraj się, żeby twoje tłumaczenie było proste i logiczne.

Kup perfumy razy 2

Najlepiej, gdyby twoja nowa znajoma używała takich samych kosmetyków, jak kobieta twego życia. Dotyczy to przede wszystkim perfum – każdy facet wie, że panie potrafią wyczuć na męskim ciele obcy zapach. Nie daj swej partnerce powodów do podejrzeń i domysłów.

Zapomnij o wyrzutach sumienia

Brzmi to brutalnie, ale przypomnij sobie starą zasadę: tylko winny się tłumaczy. Jeżeli nagrzeszyłeś, nie pozwól, żeby wyrzuty sumienia cię zdradziły. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić w takiej chwili, jest obsypywanie twojej partnerki prezentami bez wyraźnego powodu. Kobieta wyczuje nieszczerość i zacznie coś podejrzewać.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska