Super sposoby na seks wszech czasów

2019-03-22
Super sposoby na seks wszech czasów

Chcesz jej dać seks, jakiego nie przeżyła nigdy, ani z żadnym byłym, ani nawet z tobą? To skup się i uświadom sobie, że musisz się mocno wysilić. Ale od czego masz nasz, jak nie od pomocy?

Jakimi sposobami możesz podarować swojej kobiecie mityczne „wielkie o”. Zastosuj proponowane przez nas triki, a doprowadzenie jej do orgazmu będzie dla ciebie jak zamówienie pizzy przez telefon — lekkie, łatwe i przyjemne...

Pociągnij ją za włosy

Kilka razy pociągnij ją za włosy. Możesz też chwycić ją za fryzurę i trzymać, ujeżdżając od tyłu.

Co to robi?

Skóra głowy jest niezwykle unerwiona, więc wrażliwa na dotyk. Poza tym taka pieszczota to fantazja 93 procent kobiet...

Chuchnij jej do ucha

Podczas stosunku pochyl się nad nią i chuchnij jej do ucha.

Co to robi?

Ciepłe powietrze z twoich ust pobudzi zakończenia nerwowe znajdujące się w kanale usznym. Kobiecy orgazm po takim doznaniu jest rewelacyjny.

Pozwól jej na fellatio

Niech uklęknie, rozepnie ci spodnie, a następnie weźmie do ust twojego penisa i pieści go aż do nadejścia rozkoszy.

Co to robi?

95 procent kobiet marzy o tym, by kiedyś bez słowa, bez gry wstępnej, bez tych kobiecych bzdur, po prostu przystąpić do rzeczy i zrobić facetowi laskę. Nie tłum jej pragnień, pozwól osiągnąć orgazm doskonały. Udostępnij swoje krocze.

Puść jej jazzową płytę

Zaczynacie się kochać? Nastaw muzykę, najlepiej płytę jazzową.

Co to robi?

Synkopowy rytm tego rodzaju muzyki sprzyja rytmicznym ruchom ciała. To zaś podstawa udanego orgazmu!

Zadbaj o jej sutki

Posmaruj jej sutki odrobiną miętowej pasty do zębów.

Co to robi?

Pasta do zębów da miłe uczucie chłodu i delikatnego szczypania. Kobiety, które próbowały tej metody, opisują w internecie swój orgazm jako „piersiowy”.

Mów, gdy pieścisz cipkę

Twoja kobieta lubi pieszczoty oralne? Gdy będziesz całował jej srom, zacznij wyraźnie wymawiać jej imię.

Co to robi?

Gdy ludzie mówią wyraźnie, ruszają ustami bardziej niż zwykle. Dzięki temu twoje karesy będą bardziej odczuwalne. Po drugie wibracje powietrza wzbudzone głosem podrażnią łechtaczkę i sprawią, że orgazm stanie się kwestią sekund.

Uciskaj trójkąt

Trzy centymetry nad górną linią jej włosów łonowych wyczujesz niewielką wklęsłość. Połóż tam dłoń i delikatnie, rytmicznie uciskaj.

Co to robi?

Tuż pod fałdem brzusznym leży tzw. trójkąt rozkoszy. Odnaleźli go i opisali polinezyjscy kapłani Huny. Jest to skupisko zakończeń nerwowych, bardzo silnie przewodzących do mózgu uczucie przyjemności. Naukowcy udowodnili, że stymulacja tego miejsca może doprowadzić kobietę do orgazmu.

Pieść usta

Posmaruj palce oliwą z oliwek i przesuwaj je wzdłuż jej dolnej wargi.

Co to robi?

Kobiece usta posiadają ponad miliard niezwykle wrażliwych na dotyk zakończeń nerwowych. Dlatego „zwykłe” dotykanie warg łaskocze kobietę. Ale jeżeli użyjesz dobrego lubrykantu, twój dotyk zamiast łaskotania przyniesie rozkosz. Badania wskazują, że kobieta może przeżyć orgazm już po 5–minutowej stymulacji ust.

Zasłoń jej oczy

Przygotuj czarną jedwabną opaskę i jeszcze przed rozpoczęciem gry wstępnej zasłoń oczy kobiecie.

Co to robi?

Mózg, pozbawiony jednego ze zmysłów (w tym przypadku wzroku), automatycznie wyostrzy pozostałe. W tym przypadku szczególnie zmysł dotyku. Dlatego wszystkie twoje pieszczoty będą na nią działały z podwóją siłą, a orgazm będzie przynajmniej trzy razy bardziej przyjemny!

Zajmij się tym, co poniżej włosów

Weź na język trochę tequili (lub innego mocnego alkoholu) i dokładnie wyliż jej kark. Szczególnie dużo uwagi poświęć miejscu, gdzie kark łączy się z ramionami.

Co to robi?

Niewiele osób wie, że na karku (szczególnie u jego podstawy) znajduje się ogromna ilość zakończeń nerwowych. Liżąc, pobudzisz je do działania. Alkohol sprawi, że skóra będzie lepiej ukrwiona i czuła na dotyk.

Zwiąż ją

Przywiąż ją do łóżka (lub do nóg stołu, jeżeli kochacie się poza sypialnią). Możesz użyć jedwabnej taśmy lub... jej pończoch.

Co to robi?

Oddanie całej kontroli kochankowi pozwala jej skupić się na własnej rozkoszy. Zniewolenie podnieca 87 procent kobiet!

Pieść punt G

Umieść w niej dwa palce. Ok. 4 cm od wejścia do pochwy wyczujesz niewielkie zgrubienie. To punkt G. Wsuń palce centymetr głębiej. Gdy poczujesz niewielki wzgórek, zacznij go pocierać opuszkami.

Co to robi?

Drażnienie punktu U, najbardziej unerwionej części pochwy, doprowadzi kobietę nie tylko do orgazmu, ale nawet do wytrysku (twoja partnerka obficie spłynie sokami).

Daj jej luksus

Weź sznur pereł, zamocz go w oliwie z oliwek i umieść między nogami stojącej dziewczyny. Stań obok i delikatnie przesuwaj biżuterię w przód i tył.

Co to robi?

Przesuwające się perły będą drażnić kolejno: wzgórek łonowy, łechtaczkę, wejście do pochwy, anusa i bardzo wrażliwy rowek między pośladkami. Stymulacja wszystkich tych punktów naraz sprawi, że kobieta oszaleje z rozkoszy.

Pieść ujście cewki

Między łechtaczką a wejściem do pochwy odnajdziesz ujście cewki moczowej. Weź w dłoń piórko i delikatnie zataczaj nim wokół tego miejsca kółka.

Co to robi?

Drażnienie tego miejsca doprowadzi ją do tzw. orgazmu cewki moczowej.

Pan detektyw

Chcesz się dowiedzieć, co lubi w łóżku dana kobieta? Poznaj jej datę urodzenia. Według nauki zwanej numerologią damskie upodobania łóżkowe zależą od daty narodzin. I tak: jeżeli dziewczyna urodziła się 4. dnia miesiąca, jest „seksualną czwórką”. Jeżeli zaś pojawiła się na świecie między 10. a 31. dniem miesiąca – musisz dodać do siebie cyfry. I tak np. 14 to 1+4 – jest więc „seksualną piątką”. Obliczyłeś już?

Czytaj więc:

1. Dominująca Lubi mieć wszystko pod kontrolą, uwielbia seks „na jeźdźca”.

2. Romantyczka Marzy o numerku na plaży. Niestety, w pozycji misjonarskiej.

3. Flirciara Chętnie odda ci się po wytwornej kolacji, oparta o stół.

4. Namiętna Lubi niespodziewany seks w dziwnych miejscach (winda, korytarz).

5. Ryzykantka Ulubiona pozycja: od tyłu. Ulubione miejsce: na łonie natury.

6. Leniwiec Chce być wymasowana wonnymi olejkami. Uwaga! Lubi seks analny!

7. Królowa balu Zadowolona, dopiero gdy zaliczy wszystkich facetów na imprezie.

8. Samolubna W łóżku odegra luksusową call girl. Uwaga, nie odda ci pieniędzy!

9. Uległa Marzy o tym, byś był jej panem i wymierzył karę. Lubi seks oralny.

Pomagierzy

W długiej i krętej drodze do kobiecego orgazmu wspomóż się amerykańsko-chińską myślą techniczną. Wykorzystałeś wszystkie nasze rady i nadal nic? Hm... Chyba pora na rozwiązania ostateczne. Oto cztery gadżety, dzięki którym doprowadzisz do rozkoszy nawet dwutonowy blok zbrojonego betonu.

Ssak do łechtaczki

- Nakładasz toto na damskie części intymne, a potem... pompujesz. Dzięki temu łechtaczka będzie bardziej ukrwiona i wrażliwa na dotyk.

Dildo na brodę

- Zakładasz to coś na twarz, a potem stymulujesz kobietę językiem, jednocześnie penetrując ją analnie. Jej rozkosz gwarantowana!

Stożek analny

- Sadzasz na tym kobietę i... idziesz sobie. Gdy wracasz, ona dostanie orgazmu. Ze szczęścia, że wróciłeś i to wyłączysz.

Intymna pompka

- Urządzenie to zakładasz na rurę od odkurzacza i kierujesz w damskie okolice intymne. Ciąg powietrza regulujesz za pomocą zaworków.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska