Ona cię chce! Poznasz to po tych zachowaniach

2016-09-07
Ona cię chce! Poznasz to po tych zachowaniach

Mowa ciała jest równie skuteczna, co zwykła mowa. Bez słów można powiedzieć wszystko, problem w tym, że nie każdy ją rozumie. Po czym masz poznać, że jej się podobasz, jest tobą zainteresowana i w najbliższej perspektywie otworzy przed tobą drzwi swojej sypialni? Oto 5 niezawodnych znaków.

Zanim jednak do nich przejdziemy, jedno zastrzeżenie i zła wiadomość. Z badań wynika, że mężczyźni mają tendencję do nadinterpretowania kobiecych gestów i mowy ciała. Bardzo często na sympatię reagujemy pewnością, że wszystko nam wolno. Bywa, że biorą się z tego kłopoty i nieporozumienia. Zatem nie każdy seksowny uśmiech oznacza „tak”. Warto o tym pamiętać.

 

Są jednak pewny gesty i zachowania, którymi kobiety świadomie lub podświadomie informują nas, że mają nas na celowniku. Że chcą nas zaprosić do bliższej znajomości, podobamy im się lub wprost: mają na nas ochotę. Oto one:

 

1. Skracanie dystansu

 

30 sekund: tyle czasu zajmuję dopiero co poznanej kobiecie wydanie na ciebie wyroku. Nadajesz się lub nie. Jeśli tak, jeśli nie zostaniesz odrzucony w przedbiegach, ona zbliży się do ciebie. To może być kilka centymetrów, może być więcej, ale na pewno nie oddali się. Nawet jeśli jest introwertyczką. W przypadku, kiedy naprawdę jej się podobasz, naruszy twoją półmetrową strefę intymną. A jak już przy okazji dotknie twojego ramienia, możesz rezerwować noc.

 

2. Frontem do klienta

 

Skracanie dystansu to jedno, ale kobiety okazują sympatię i akceptację całym swoim ciałem. Nie tylko zbliżają się, ale stają do ciebie frontem. Delikatnie rozszerzają nogi lub wysuwają jedną w twoją stronę. Wyraźnie prostują się, jeśli były zgarbione, dumnie prezentują to, co mają najcenniejszego, nawet jeśli ich biust aż tak cenny nie jest. Zaczynają też gestykulować.

 

3. Bezustanne poprawianie

 

Klasyk mowy ciała. Jeśli tylko jesteś przystojniakiem, który wpadł jej w oko, nagle okazuje się, że wszystko jej przeszkadza. Włosy nie leżą tak, jak sobie tego życzy, więc ciągle je poprawia. Części garderoby są albo za duże, albo za małe. No w każdym razie jest źle. W rzeczywistości poprawianie włosów jest prezentacją, kontynuowaniem pokazywania ci, tego co ma najlepszego. Do tego dochodzi delikatne rumienienie się i modulowanie głosu: im ciszej i niżej mówi, tym szybciej zaproponuje ci wizytę u siebie, zamiast bezproduktywne przesiadywanie w kawiarni.

 

4. Ciągłe zabawy

 

To kontynuacja poprzednich znaków. Tym razem jednak twoja ofiara (lub łowczyni, sądząc po jej zachowaniu) zaczyna dotykać dodatków, które ma na sobie. Zamienia się w małą dziewczynkę i rozpoczyna teatralną zabawę kolczykami, kluczykami, telefonem, zegarkiem. Wszystko poprawia, przesuwa i dotyka. Możesz być pewny, że nie jest tym wszystkim tak zainteresowana, jak tobą. A jeśli jeszcze zacznie przy tym zwilżać językiem usta, możesz być pewien, że jest na „tak”.

 

5. Pierwszy striptease

 

Na koniec czas na coś ostrzejszego. Te wszystkie uśmiechy mogą, choć nie muszą, być okraszone pierwszymi zaprosinami do łóżka. Jeśli kobieta, z którą flirtujesz, odsłoni ramiona, niepostrzeżenie rozepnie guzik koszuli, zdejmie coś z biżuterii i odłoży na stół lub w taki sposób będzie bawiła się butem na obcasie, że będzie on wisiał tylko na jej palcach, możesz otrąbić swoje zwycięstwo. Takich rzeczy nie robi się przez przypadek.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska