Jak się dobrze całować?

2019-04-08
Jak się dobrze całować?

Nawet jeśli jesteś mistrzem flirtu, nawet jeśli w łóżku potrafisz naprawdę dużo, to jeśli nie potrafisz się całować tak, żeby kobieta mdlała, raczej nie masz szans, by zostać zapamiętanym jako jeden z najlepszych facetów, jakich spotkała. Przyswój teorię, a potem ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz.

Przede wszystkim spokojnie, nienachalnie. Kobiety nie przepadają za facetami, którzy całowanie traktują jako etap przejściowy między uśmiechem, a bardziej zdecydowanymi pieszczotami i właściwym seksem. Dla nich całowanie się jest istotą zbliżenia, a nie dodatkiem. Postaraj się zatem nie spieszyć. Ani ze wsuwaniem języka głęboko do buzi, ani z dokładaniem do całowania kolejnych pieszczot (bioder, szyi, piersi). Skup się na pocałunku, to zostanie docenione.

Bez pośpiechu

Zacznij spokojnie, nawet romantycznie. Zapomnij przez pierwsze kilka chwil o języku. Smakuj jej usta, pozwalaj smakować swoje. Ten czas poświęć na rozpoznanie, jakich pocałunków oczekuje partnerka. Jeśli jej podniecenie narasta szybko, dostosuj się, jeśli wolno, kontynuuj w odpowiednim tempie. Na początku daruj sobie przygryzanie warg, ssanie ich, to zostaw na potem. Postaraj się wsłuchać w oddech partnerki i kontynuować wszystko, co sprawia jej przyjemność.

Słabo całujący się mężczyźni (kobiety nie owijają w bawełnę i tak właśnie nas selekcjonują: na dobrych i słabych w te klocki) nadużywają języka. Wpychamy go głęboko w usta kobiecie i myślimy, że na tym polega pocałunek. Tymczasem to nie tak. Język odgrywa ogromną rolę, by nie powiedzieć kluczową, ale należy go używać delikatnie. Zacząć od wsuwania raz na jakiś czas, spotykania się z jej językiem niby przypadkowo. Dopiero w miarę rosnącego podniecenia warto przejść do bardziej zdecydowanych, męskich pieszczot. O ile ona ich sobie życzy. Są kobiety, które lubią całować się agresywnie, ale są też takie, które robią to jak pensjonarki. Naszym zadaniem jest wyczuć, z którymi mamy do czynienia.

Dodaj coś więcej

Dopiero kiedy wyczujesz, że zasyciłeś kobietę swoimi ustami, dołącz do pocałunku pieszczoty. Masuj pośladki, biodra, piersi. Rozbieraj, jeśli zamierzacie przejść od pocałunków do czegoś więcej. Niech ci się nie wydaje, że kobiety mają strefy erogenne tylko w miejscach, które są dla nas najbardziej interesujące. Ramiona, szyja, włosy: wszystkie te miejsca pieść z takim samym zaangażowaniem, jak włosy. Ponownie: jeśli wyczujesz, że twoja partnerka chce czegoś więcej, całuj ją mocniej i bardziej zdecydowanie. Ale tylko pod tym warunkiem.

Higiena to podstawa!

Na koniec kilka spraw związanych z higieną. Nie zabieraj się za całowanie jeśli właśnie paliłeś albo odstawiłeś na stół piwo, masz nieświeży oddech albo zjadłeś coś, co ma intensywny, nieprzyjemny zapach. Zapomnij o piciu napojów gazowanych przed, chyba że potrafisz znieść wstyd, kiedy podczas pocałunku będzie ci się odbijać. Za to zdarzające się podczas pocałunku stuknięcia zębami o zęby zlekceważ. Takie rzeczy to nic strasznego, nikogo nie tym nie odstraszysz, a wręcz przeciwnie, możecie się wspólnie śmiać z waszych niedoskonałych pocałunków.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska