Najlepsze pozycje dla tych, którzy mogą długo

2018-11-13
Najlepsze pozycje dla tych, którzy mogą długo

Większość kobiet naprawdę uwielbia, kiedy nie robimy tego na łapu capu. Potrzebują długiego stosunku, żeby osiągnąć satysfakcję. Dajmy im ją, a przy okazji sobie. Oto pozycje, które wydłużają akt miłosny.

Na początek zastrzeżenie. Z badań Durexa wynika, że 21 proc. mężczyzn ma wytrysk po niespełna 60 sekundach od rozpoczęcia penetracji. Kolejne 60 proc. nie daje rady kochać się dłużej niż 2 minuty. Przy tym aż 70 proc. mężczyzn ubolewa, że dzieje się to tak krótko, co powoduje ich frustracje seksualne i inne problemy.

Seks da się wydłużyć. Niedawno pisaliśmy o patentach na dłuższe kochanie się, teraz skupmy się na odpowiednich pozycjach. Co ważne, większość z nich to konfiguracje, w których penetracja nie jest zbyt głęboka, to generalna zasada. A zatem, jak się kochać?

1. Na jeźdźca

Kobieta na górze, a ty zrelaksowany na dole. Jeśli to ona dyktuje tempo i nie narzuca go zbyt szybkiego, wszystko powinno potrwać dłużej. Penetracja jest stosunkowo płytka, tym bardziej, jeśli nie wypinasz bioder, żeby wejść w nią głębiej. Pozycja idealna dla stałych partnerów, kobieta rozumie, że żeby wydłużyć akt, powinna czasami spowolnić akcję, by schłodzić jej temperaturę.

2. Na siedząco od tyłu

O ile siedząc do siebie przodem ryzykujecie, że będziesz w niej naprawdę głęboko, o tyle jeśli partnerka odwróci się i nie będzie pochylała, penetracja powinna być stosunkowo płytka. Tym bardziej jeśli kobieta ma obfite biodra i wydatną pupę. Tak jak w przypadku propozycji numer jeden, to nie ty decydujesz o tempie, ale ona. Łatwo może je spowolnić.

3. Zmodyfikowany piesek

Klasyczna pozycja na pieska jest najmniej właściwą dla tych, którzy chcą kochać się długo. To dlatego, że jesteś w niej naprawdę głęboko. Ale wystarczy zastosować drobny zabieg: niech to twoje nogi będą na zewnątrz, a jej złączone. Wówczas głębokość penetracji będzie znacznie mniejsza.

4. Zamknięty misjonarz

Misjonarz to klasyk klasyków. Pozycja pozbawiona wad. Z naszej perspektywy jednak mająca jedną: penetracja jest stosunkowo głęboka. Ale jeśli tylko kobieta złączy nogi, wszystko się zmienia. Penis nie wchodzi zbyt głęboko. Propozycja wyłącznie dla mężczyzn hojnie obdarzonych przez naturę, posiadacze mniej spektakularnych przyrodzeń muszą ją sobie darować.

5. Na stojąco

Przy ścianie, pod prysznicem, gdziekolwiek. Kobieta stoi z lekko rozchylonymi nogami, mężczyzna płytko wsuwa się w nią. Niestety, konfiguracja wyklucza partnerów, u których różnica wzrostu jest zbyt duża.

6. Z przerwami

To właściwie nie pozycja, bo przerywać stosunek można w każdej konfiguracji, ale ogólna rada. Jeśli napięcie staje się nieznośne i czujesz, że finał będzie za chwilę, zwolnij lub wręcz przerwij kochanie się. W tym czasie wróć do pieszczot i ochłoń. Partnerka nie powinna narzekać. A do rzeczy wrócisz po chwili, kiedy temperatura spadnie.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska