Polki chcą rewolucji w łóżkach!

Polki chcą rewolucji w łóżkach!

Z najnowszych badań wynika, że aż 69 proc. kobiet oczekuje zmian w swoim życiu seksualnym! Co ważne – niekoniecznie chodzi o to, że są one niezadowolone z pożycia. Raczej o to, że łakną eksperymentów. I w to nam graj!

Według badania przeprowadzonego przez TNS Polska w ramach akcji „Nie łykam, czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o antykoncepcji” większość Polek marzy o łóżkowej rewolucji! To świetna wiadomość. A warto nadmienić, że badania mogą być dla nas jak najbardziej interesujące – w końcu wnioski wysnuto na podstawie ankiety, w której wzięły udział Polki we własnych osobach.

 

Zacznijmy od liczby, która na początku może wydawać się trudna. Otóż wyobraźcie sobie, że aż 87 proc. Polek uważa, że ich partner mógłby być lepszy w łóżku! Tylko spokojnie! Wygląda na to, że w zdecydowanej większości nie chodzi im o nasze łóżkowe nieudacznictwo, ale o brzemię tradycji i brak urozmaicenia. Według badania, Polki dojrzały do tego, by „lepsze” nie było w łóżku wrogiem dobrego. Skąd ten wniosek? Choćby nawet ze wspomnianych 69 proc., które chcą zmian w swoim pożyciu. I nie chodzi im o zmianę partnera, ale o eksperymenty!

 

Przyjrzyjmy się zatem bliżej statystykom. Co Polki robią w łóżku? 90 proc. ankietowanych uprawia w sypialni seks waginalny, 87 proc. jest przez swoich mężczyzn zaspokajana oralnie, zaś 85 proc. masturbuje się i zaspokaja oralnie swojego faceta (ale bez wytrysku do ust!). To zdecydowanie najpopularniejsze praktyki łóżkowe Polek. Po nich następuje długa przerwa. A co w kwestii zamiarów? Tu zaczyna się najlepsze! Najczęstszymi odpowiedziami na pytanie o najchętniej widziane propozycje urozmaicenia swojego życia seksualnego są: 1. seks oralny z wytryskiem do ust i 2. seks analny! Nie należy jednak zapominać o jeszcze jednej popularnej odpowiedzi. Wiele Polek bardzo chętnie przywitałoby w swoich związkach miłość spontaniczną – w innych niż zwykle miejscach, i niekoniecznie uprawianą „po bożemu” czyli wieczorem w łóżku.

 

Ze szczegółowej analizy ankiety można wyciągnąć jeszcze jeden istotny wniosek. Polki zdecydowanie chcą być podziwiane, gdyż część z nich dopiero wtedy czuje się bardziej „kobieco”. Zatem, panowie, bądźcie dla swoich (i nie swoich!) kobiet czarujący, a później śmiało proponujcie. Również to, czego dotąd raczej nie proponowaliście!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska