Te słowa chce usłyszeć w łóżku każda kobieta

2019-04-12
Te słowa chce usłyszeć w łóżku każda kobieta

Słowa, na równi z czynami, są największym afrodyzjakiem. To dzięki nim dostaniesz od swojej dziewczyny wszystko czego chcesz. Oto rzeczy, które każda kobieta chce usłyszeć w łóżku.

Zanim zaczniemy, zastrzeżenie. Kobiety chcą słyszeć komplementy, chcą czuć się wyjątkowe, ale nie za wszelką cenę. Kłamstwo jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Jeśli masz kłamać, lepiej milcz. Ale jeśli zdecydowałeś się mówić prawdę, niech brzmi ona właśnie tak. Kobiety chcą usłyszeć właśnie to:

1. Kocham twoje ciało

O ile nie jesteś facetem Miss Polonia z aktualnego lub któregoś z poprzednich roczników, to wiesz, że każda kobieta ma jakieś „ale” do swojego ciała (nie wykluczamy, że nasze misski też je mają). Czegoś jest za dużo, czegoś innego za mało. Tu za grubo, tam za chudo, tu za blado, tam za sucho. Pomarańczowa skórka, wzrost, rozmiar piersi, brzuch. Kobiety mają obsesję doskonałości i wszystko, co doskonałe nie jest, powoduje u nich frustrację i kompleksy.

Twoim zadaniem jest stałe przekonywanie, że uwielbiasz jej ciało. Przecież gdybyś nie uwielbiał, to byś z nią nie był, bądźmy szczerzy. Zatem mów i jeszcze raz mów! Bądź tak selektywny, jak to tylko możliwe. Mów o oczach, szyi, piersiach, udach, brzuchu… I nie zrażaj się zaprzeczeniami, bo pewnie się pojawią.

 2. Z nikim nie było mi lepiej niż z tobą

O ile my nie lubimy słuchać o byłych, lubimy wyobrażać sobie, że żadnego w ogóle nigdy nie było, to kobiety mają nieco inaczej. Przyjmują, że nie są pierwszymi (jeśli nie są) z pokorą. Wściekłość budzi w nich jedynie to, że wyobrażają sobie, że wcześniej było nam lepiej, nasze ex mają nad nimi przewagę.

No cóż, można użyć argumentu logicznego, że gdyby ex były lepsze, to nie byłyby ex. Ale tak się składa, że to nie działa. Zatem trzeba przekonywać inaczej, że teraz jest dobrze. Teraz, w tym momencie i z tą kobietą.

Uwaga: postaraj się tym razem nie być zbyt szczegółowy i selektywny. Nie mów „jesteś lepsza od Kasi, Magdy, czy Joli”, raczej „Nigdy nie było mi z nikim lepiej niż z Tobą”.

3. Masz rację/Zróbmy to po twojemu

To pewnie powtarzasz najczęściej, być może po to, żeby mieć święty spokój. Słusznie, większość facetów to robi i chwali sobie efekty. Ale w łóżku przyznawanie racji też procentuje. Jeśli ona wpada na jakiś pomysł, nie odrzucaj go. Broń Boże nie wyśmiewaj, nie deprecjonuj.
 
Zgadzaj się, a między zgadzaniem proponuj swoje rzeczy. Usatysfakcjonowana będzie bardziej skłonna do realizacji tych pomysłów.

4. Bez ciebie byłbym nieszczęśliwy

W każdej kobiecie jest matka. Nawet jeśli matką dopiero zostanie lub ma inne plany na życie i w ogóle tego nie rozważa. Nawet w łóżku kobiety chcą się opiekować swoimi partnerami, być dla nich dobre i kochane, zapewniać szczęście.
 
Komunikat o tym może okazać się silniejszy od tego, co ciśnie się na język w pierwszej kolejności, czyli np. pochwał różnych technik seksualnych. Wierzcie, one będą szczęśliwsze wiedząc, że dają wam szczęście.

5. Jestem tylko twój

To oczywista oczywistość. O ile dla nas flirt i zdrada są bolesne fizycznie, nie dopuszczamy do tego, że ktoś naszą kobietę dotykał (nie mówiąc o czymś poważniejszym), o tyle kobiety stawiają na psychikę. Świadomość, że moglibyśmy myśleć o innej, fantazjować z nią, a nie daj Boże flirtować, jest dla każdej niemal kobiety zabójcza.

Dlatego na koniec proponujemy zapewnienie o całkowitym psychicznym (fizyczne jest przecież namacalne) oddaniu. Ona i nikt więcej, żadna inna. Tylko ona i tyle. To działa cuda.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska