Tak wygląda kobiecy orgazm: 15 niezwykłych zdjęć

2016-09-13
Tak wygląda kobiecy orgazm: 15 niezwykłych zdjęć

Zdarza się, że nie zauważamy orgazmu u swojej partnerki, bo mamy sami przymknięte oczy lub jesteśmy skupieni na sobie. Zdarza się, że zauważamy, ale to jak wygląda, jest dla nas oczywiste, no bo w końcu to ta sama partnerka. Wreszcie zdarza się, że myślimy o różnych kobietach: jak one wyglądają, kiedy szczytują. Odpowiedzi udziela fotograf z Litwy na artystycznych zdjęciach.

Albert Pocej pochodzi z Wilna, fotografią zajmuje się profesjonalnie od 10 lat. Jego seria zdjęć wynikła z ciekawości. „Ta praca była dla mnie osobistym wyzwaniem. Chciałem zobaczyć i pokazać, jak wyglądają kobiety, które są w momencie najwyższej ekstazy. Wcześniej o tym myślałem i marzyłem. Pewnego dnia po prostu obudziłem się i doszedłem do wniosku, że czas wziąć się do pracy” - mówi Albert Pocej.

 

 

Na początku artysta miał wątpliwości, czy w ogóle uda mu się przeprowadzić projekt. To dlatego, że spodziewał się trudności w znalezieniu modelek. Okazało się, że jego obawy były uzasadnione. Zanim udało mu się skłonić do eksperymentu 20 pań, setki odmówiły. „Większość tych, które mi odmówiły, ze szczerością wyznawała, że nie ma odwagi” - wspomina Albert Pocej.

 

Wreszcie jednak udało się. Podczas samej sesji 5 kolejnych z 20 ochotniczek zrezygnowała. Okazało się, że nie potrafiły się odpowiednio uspokoić. Artysta od początku stawiał sprawę jasno: nie ma mowy o udawaniu, czy pozowaniu. Na tych zdjęciach ma być prawda, prawdziwe orgazmy.

 

„W kilku przypadkach musiałem użyć techniki poklatkowej. Zdjęcia były wykonywane co kilka sekund, w tym czasie mnie nie było, nie obserwowałem modelki. Niektórym paniom pomagało się to zrelaksować. Inne nie potrzebowały takiej intymności” - mówi autor.

 

Finalnie powstało 15 portretów oryginalnie opublikowanych na boredpanda. Dzięki życzliwości fotografa, możecie je zobaczyć na PLAYBOY.PL 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska