Jak znaleźć punkt G u swojej kobiety?

2016-09-13
Jak znaleźć punkt G u swojej kobiety?

Gdzie jest mityczny punkt G? I czy w ogóle istnieje? Te pytania zadają sobie wszyscy faceci, którzy chcą otworzyć przed swoimi kobietami wrota do prawdziwej ekstazy. My odpowiadamy, zbierając w jednym miejscu wszystko co wiemy na temat punktu G.

Oczywiście można szukać punktu G na oślep. Można w ogóle nie szukać, a zahaczając o niego przypadkiem doprowadzić swoją kobietę do najintensywniejszego orgazmu w życiu. Jednak jeśli dowiesz się gdzie jest jej punkg G - już nigdy nie będzie cię miała za niedoświadczonego kochanka. Najlepiej jednak przed poszukiwaniami dowiedzieć się co i jak. Wiadomo, że wtedy szanse na powodzenie będą największe. A uwierzcie – jest czego szukać!

 

Co to jest punkt G?

 

Punkt G to najbardziej wrażliwa strefa erogenna w ciele kobiety. Technicznie, jest to po prostu szczególnie wrażliwy punkt znajdujący się na górnej ściance pochwy. Położony jest niezbyt głęboko, bo jakieś 4-5 cm od wejścia do niej. Stymulacja punktu G jest według wielu mężczyzn najprostszą drogą do efektownego kobiecego orgazmu. Większość badaczy utożsamia mityczny punkt G z występującym u niektórych kobiet nerwem sromowym. Co bardzo ważne – punkt G u różnych kobiet może znajdować się w różnych miejscach. U innych natomiast może on nie występować wcale.

 

I jeszcze trochę historii. Temat istnienia punktu G po raz pierwszy został poruszony przez niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga, który prowadził na jego temat spekulatywne badania już w 1956 roku. To od pierwszej litery nazwiska doktora wzięła się nazwa zwyczajowo używana do dnia dzisiejszego. Co ciekawe, Gräfenberg okazał się w tej dziedzinie prawdziwym pionierem! Przez 25 lat od jego badań żaden poważny naukowiec nie zajął się bowiem tym, co on. Błąd! Dopiero w 1981 roku duet naukowców J.D. Perry i B. Whipple opublikował dwa artykuły, w których badacze odnieśli się do ustaleń swojego niemieckiego poprzednika. Rok później ukazała się napisana przez nich książka, która na dobre spopularyzowała temat punktu G. W sypialniach całego świata zaczęły się gorączkowe poszukiwania!

 

Punkt G – jak go znaleźć?

 

Chcesz znaleźć punkt G u swojej partnerki? Świetny pomysł, który na pewno dodatnio wpłynie na poziom waszej łóżkowej frajdy. Jeśli chcesz go odnaleźć – pamiętaj o kilku podstawowych wskazówkach. Po pierwsze – nie szukaj punktu G za pomocą penisa. Położony niezbyt głęboko punkt G da się nim stymulować, kiedy już go odnajdziesz, szukaj go jednak palcami! Mimo wszystko to one są zręczniejsze, bardziej elastyczne i ruchliwe. Lepszy od penisa będzie też język. Jeśli doprowadzisz do jego spotkania z punktem G partnerki – ją doprowadzisz na skraj ekstazy. Jednak, prawdę mówiąc, jeśli dopiero szukasz tego miejsca w ciele swojej kobiety, zacznij lepiej tradycyjnie.

 

Tradycyjnie czyli palcami. Sprawa jest prosta: jeśli chcesz poszukać u swojej partnerki „włącznika ekstazy”, najpierw musisz sprawić, że poczuje się one gotowa, na przykład gładząc delikatnie wejście do pochwy. Później stopniowo wsuwaj w nią palce – najlepiej środkowy albo środkowy wraz ze wskazującym. Palce muszę być skierowane ku przedniej części pochwy. Delikatnie uciskaj to miejsce punkt po punkcie aż wreszcie wyczujesz gdzieś szorstki punkt, jak gdyby zgrubienie. Prawdopodobnie to będzie on! Zresztą masz spore szanse poznać to po reakcjach swojej partnerki. Jeśli chodzi o eksplorację – jeszcze jedno, na wszelki wypadek. Pamiętaj, żeby na poszukiwania skarbu wybierać się ze starannie obciętymi paznokciami.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska