Jak się dłużej kochać?

2016-09-14
Jak się dłużej kochać?

Każdy z nas chce to robić dłużej! Chcą tego także nasze partnerki. Dwie minuty samego współżycia to daleko za mało, by naprawdę poczuć, co to znaczy „kochać się”. Jak wydłużyć czas trwania stosunku? Jest na to całe mnóstwo sposobów.

Trening na wydłużenie stosunku

 

Zaplanuj to wcześniej! To naprawdę działa. Wróć do masturbacji, jeśli kiedykolwiek ją porzuciłeś. Im częściej będziesz to robił, oczywiście bez przesady, tym szanse na to, że twoje napięcie seksualne się zmniejszy, będą większe. Wówczas stosunek raz na tydzień, czy dwa, nie okaże się jedyną formą osiągania satysfakcji. Nie będzie tak bardzo wyczekany, by osiągać orgazm już po chwili od rozpoczęcia igraszek.

 

Popracuj też nad kondycją. Basen, bieganie, wizyta w siłowni, od biedy spacery. Wszystko to może zdziałać cuda. Oksytocyna, endorfiny zaczną wydzielać się w większych ilościach. Hormon stresu: kortyzol, zostanie pokonany. Nie tylko będziesz się dłużej kochał, ale w ogóle będziesz chciał się kochać. No i mógł!

 

Częstotliwość, a długość stosunku

 

Jeśli kochasz się nieregularnie, rzadko, nie masz szans na maraton w łóżku. Dwa razy w miesiącu? W ten sposób nie zawalczysz o wydłużenie dystansu. Twoje napięcie jest tak duże, że dochodzisz szybko i jest to całkowicie naturalne. Sposobem będzie kochanie się jak najczęściej. Codziennie? To może się nie udać, ale spróbuj namówić partnerkę, a rezultaty mogą być fenomenalne.

 

Jeśli masz stałą partnerkę, dziewczynę albo żonę, to zaproponuj jej „układ”. Pierwszy raz niech będzie szybkim numerkiem, ale potem kochajcie się ponownie. Pół godziny na dojście do siebie po pierwszym orgazmie wykorzystaj na pieszczoty, rozmowę, łóżkowe zabawy. Ona będzie zachwycona.

 

Także z nową partnerką możesz przećwiczyć ten patent. Pierwszy raz, nawet jeśli za krótki, potraktujcie jako wstęp do dłuższej zabawy. Za drugim albo nawet trzecim razem będziesz mógł robić to dłużej.

 

Gadżety na poprawienie długości stosunku

 

Sex-shopy pełne są gadżetów na wydłużenie stosunku. To rozmaite nakładki na penisa w kształcie pierścieni, żele obniżające czucie, czy grubsze prezerwatywy. Niektóre z nich zawierają wspomniane środki, które potrafią zamienić szybki numerek może nie w maraton, ale przynajmniej jakąś formę dłuższego dystansu. Wypróbuj wszystkie, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska