Jak poderwać nieznajomą dziewczynę w sieci?

2016-09-15
Jak poderwać nieznajomą dziewczynę w sieci?

Internet to skarbnica... nie, nie wiedzy, ale dziewczyn. W sieci są wszystkie, ładne i te mniej, młode i starsze, mężatki i wolne, blondynki i brunetki. Jak wziąć się za zaczepianie ich, kiedy jest się oddzielonym kablem, kilometrami i niewiedzą, czego możesz się spodziewać? Oto poradnik, jak stawiać pierwsze kroki jako Casanova internetu.

Sieć jest częścią naszego życia, nieodłączną i wielowymiarową. Jednej recepty na podryw w sieci nie ma, bo ma ona różne swoje oblicza. Inaczej robi się to na portalu społecznościowym, inaczej na portalu randkowym, a jeszcze inaczej za pośrednictwem maila.

 

Skupmy się na początku na dwóch pierwszych możliwościach, czyli portalach społecznościowych i randkowych. Te ostatnie (np. Sympatia.pl, Randki.o2.pl, Fotka.pl) powstały właśnie po to, by umożliwić ludziom poznanie się, nawiązanie pierwszego kontaktu. W rzeczywistości doskonale zastępują klub, galerię handlową, czy kawiarnię.

 

Żeby zaistnieć w sieci w takiej formie trzeba się przygotować, czyli założyć konto. Właśnie tę sprawę należy przemyśleć, a później z powodzeniem przeprowadzić. Dobry profil jest podstawą późniejszego sukcesu lub przyczyną spektakularnej klęski. Warto zainwestować sporo czasu, by doprowadzić go do perfekcji.

 

Zacznij od zdjęcia/zdjęć. Niech pokazują cię w jak najlepszym świetle, jako faceta pełnego energii, uśmiechniętego i pozytywnego. Naprawdę niewiele jest kobiet, które zaczepią lub zaakceptują zaczepkę od mruka wyglądającego jak seryjny morderca. Twój wygląd ma drugorzędne znaczenie. Każdy męski typ urody ma swoje fanki, więc tym się nie przejmuj. Bardziej tym, by sprawić dobre wrażenie.

 

No właśnie, dobre wrażenie. Zdjęcie jest tylko i wyłącznie wabikiem, ale za nim muszą iść inne informacje. Na tworzonym profilu przedstaw się z najlepszej strony. Pokaż, że masz pasje, że jesteś interesujący. Zareklamuj swoje hobby. Nie chwal się nadmiernie, ale też nie bądź zbyt skromny. Jeśli masz poczucie humoru i pasję, opowiedz o tym.

 

Wpisz cechy charakterystyczne, co lubisz, a czego nie. Postaw sprawę jasną już na samym początku, żeby później nie marnować czasu na wyjaśnienia, że zaszło nieporozumienie. Unikaj chwalenia się majątkiem, samochodami i pozycją zawodową. To zostanie i tak zweryfikowane, a chyba nie chcesz, żeby dziewczyny interesowały się tobą tylko dla tego co masz.

 

A potem już ruszaj na łowy. Zaczepiaj inteligentnie, nawet jeśli nie zależy ci na stałym związku i znalezieniu tej jedynej, nie od razu dawaj to do zrozumienia. Buduj napięcie, bądź tajemniczy, wykaż się inteligencją i poczuciem humoru. Nie narzucaj się z komplementami, ale też nie szczędź ich. Postaraj się szybko znaleźć coś, co was łączy. Niech to będzie cokolwiek, co może stać się osią rozmowy.

 

Właściwie podobnie, co na portalach randkowych, zaczepia się na portalach społecznościowych. Jedyna różnica to ta, że te drugie nie służą do tego w tak oczywisty sposób. Jednak zasady pozostają podobne. Dlatego, jeśli zamierzasz podrywać np. na Facebooku, starannie przemyśl wpisy, polubienia i informacje, jakie o sobie udostępniasz. Ciągłe pisanie o wspólnym upijaniu się z przyjaciółmi raczej nie postawią cię w dobrym świetle.

 

Rozmowę z wybraną dziewczyną zacznij podobnie, od połączenia was nicią czegoś, co jest dla was obojga wspólne. Szkoła, praca, zakupy, sport, moda, kino. Niech to będzie cokolwiek, byleby można było łatwo na ten temat rozmawiać. A potem już daj popis swojego poczucia humoru i talentu uwodziciela.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska