Jaka muzyka do łóżka?

2016-09-17
Jaka muzyka do łóżka?

Zaprosiłeś dziewczynę do swojego mieszkania na wieczór. Oboje wiecie, czym to się skończy – warto więc zadbać o odpowiedni nastrój w sypialni.

Skoro udało Wam się już poderwać dziewczynę, wybraliście odpowiedni film i wszystko poszło po Waszej myśli, trzeba pójść o krok dalej i zatroszczyć się o właściwy klimat, jaki będzie panował w sypialni. Opis elementów wystroju, takich jak świeczki oraz kadzidełka zapachowe sobie darujemy i przejdziemy do innego, prawdopodobnie ważniejszego elementu, czyli odpowiedniego tła muzycznego.

 

Nastrojowa muzyka do kochania

Wszystko oczywiście zależy od kobiety, ale najbezpieczniejszym wyborem będą spokojne i romantyczne utwory, które pomogą jej poczuć odpowiedni klimat. Kawałki nie muszą Ci się podobać – ważne, aby podobały się dziewczynie. Ty najprawdopodobniej wczujesz się w nastrój, gdy zobaczysz jej ciało. Oto nasz subiektywny wybór nastrojowych utworów, które pomogą stworzyć właściwy klimat w sypialni:

 

Chris Isaak - Wicked game

The Fugees - Killing me softly

Barry White - Put me in your mix

Red Hot Chili Peppers - Under the bridge

Marvin Gaye - Sexual healing

Lenny Kravitz - The Chamber

Muzyka do ostrego seksu

Oczywiście nie wszystkie kobiety preferują typowe „pościelówy” jako muzyczne tło do miłosnych zbliżeń, a czasem sytuacja rozwija się w taki sposób, że zdecydowanie lepszym pomysłem będzie włączenie muzyki szybszej i agresywniejszej. Jeśli dziewczyna jest obdarzona wybuchowym temperamentem, to odpowiednia muzyka jeszcze bardziej ją podkręci i zdecydowanie wzrosną szansę na to, że będziesz miał później co wspominać.

 

Motley Crue - Kickstart my heart

Guns n roses - You could be mine

Justin Timberlake - Sexyback

KISS - I was made for loving you

AC DC - You shook me all night long

 

Wybrane utwory to oczywiście mały promil możliwości - a jakie piosenki sprawdziły się najlepiej w Waszym przypadku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska