Jak dotykać piersi? - youtube'owy kurs

2016-09-21
Jak dotykać piersi? - youtube'owy kurs

Są kobiety, które są zdolne do osiągnięcia orgazmu dzięki samej tylko zabawie piersiami. Ba, może się to zdarzyć większości kobiet. Wszystko zależy od ciebie i od tego ile talentu i zaangażowania wykazujesz w tej zabawie. Warto więc rzucić okiem na ten film instruktażowy!

Niedawno na naszych łamach pisaliśmy co nieco na ten temat w artykule zatytułowanym rzeczowo: „Jak pieścić kobiece piersi?” Uważni czytelnicy wiedzą więc już trochę na ten temat. A jednak czymś innym jest lektura, a czymś innym zobaczenie przydatnych technik na własne oczy. Gwarantujemy, że 5 minut, które poświęcicie na obejrzenie tego filmiku nie tylko nie zaliczycie do czasu straconego, ale także, że część z tego, co zobaczycie, przypomni się wam za jakiś czas w jak najbardziej odpowiednim momencie!

 

 

Pamiętacie Adinę Rivers? To jedna ze znanych youtuberek, które w swoich materiałach podejmują tematy seksu. Niektóre z tak zwanych sekspertek rzeczywiście wydają się znać na rzeczy. Adina zdecydowanie do nich należy. Zresztą niewykluczone, że już o tym wiecie. Sami publikowaliśmy w końcu jakiś czas temu jeden z jej materiałów – mocno zapadający w pamięć filmowy kurs pocałunków. Pamiętamy, że tamten film mocno rozpalił wyobraźnię niektórych naszych czytelników. A zwróćcie uwagę, że chodziło „tylko” o pocałunki!

 

Adina Rivers zmysłowym głosem rozrysowuje tu małą encyklopedię technik dotykania piersi. Mamy więc m.in. spiralę, szczypanie, dotyk w kształcie serca i wiele więcej. Bo i bardzo wiele można w tym temacie wymyślić. Można i trzeba – w końcu piersi to u większości kobiet jedna z podstawowych i najlepiej „działających” stref erogennych. To czy będziecie potrafili odpowiednio wykorzystać tę wiedzę zależy tylko od waszej kreatywności i zaangażowania. Wiedzę już macie, choćby właśnie dzięki Adinie.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska