Jakich pozycji kobiety nie lubią najbardziej?

2016-09-22
Jakich pozycji kobiety nie lubią najbardziej?

Badania ujawniły w jakich pozycjach kobiety najbardziej nie lubią uprawiać seksu. Zła wiadomość – jakimś cudem wyszło na to, że większość z nas robi to źle! Przynajmniej dla pań.

Pięć najmniej ulubionych pozycji seksualnych wybrały same kobiety, biorąc udział w ankiecie zorganizowanej przez magazyn „Woman's Health". Komu więc mielibyśmy wierzyć bardziej niż samym zainteresowanym? Tym bardziej, że próba była niemała. W ankiecie brało udział 1200 pań. Mamy ogromną nadzieję, że raczej nie było wśród nich tych sfrustrowanych swoim życiem seksualnym.

 

Dlaczego? Cóż, z badania wynikałoby, że przepytywanym paniom nie podobałby się pozycje, które najczęściej wybiera każdy z nas. Wśród najmniej ulubionych czytelniczki amerykańskiego magazynu wybrały albo te najpopularniejsze, albo te, które lubi większość z nas. Do rzeczy:

 

5. 69

Przepytane kobiety najwyraźniej nie grzeszą podzielnością uwagi. Doznawanie i sprawianie oralnej rozkoszy w jednym momencie to najwyraźniej zbyt wiele (zresztą kto nie wie tego z własnej praktyki?). A może po prostu panie nie lubią podczas orgazmu mieć na twarzy penisa?

 

4. Na misjonarza

Niby kobiety lubią kontakt cielesny, poczucie bliskości i możliwość spojrzenia sobie w oczy, a jednak to wszystko na nic, gdy penis nie jest zbyt głęboko i nie trafia tam, gdzie powinien.

 

3. Odwrócony jeździec

W tej pozycji paniom przeszkadza brak kontaktu wzrokowego. I, co ważniejsze, to, że w tej pozycji penis zdaje się jakby nie pasować do pochwy.

 

2. Kobieta na górze

Wydawałoby się, że panie uwielbiają tę pozycję. A jednak nie wszystkie. Ba, właściwie wychodzi na to, że dość pokaźna liczba kobiet nie przepada za nią. Dlaczego? Nie wszystkie panie lubią być aktywne, a przede wszystkim: być obiektem obserwacji. Podpowiedź: zwykle nie lubią tego kobiety, którym nieco brak pewności siebie.

 

1. Na pieska

Zdecydowany zwycięzca. Trudno o faceta, który nie lubi tej pozycji. Niestety panie nie lubią jej zazwyczaj. Przeszkadza im w niej poczucie uprzedmiotowienia, fakt, że nie jest zbyt romantyczna, brak bliskości oraz to, że bywa bolesna.

 

Więc jak panowie, czyżby pora trochę pokombinować?

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska