10 znaków, że ona ma na ciebie ochotę

2018-11-13
10 znaków, że ona ma na ciebie ochotę

Umówiłbyś się z nią, ale masz problem. Akurat przy tej dziewczynie jakoś tracisz pewność siebie i atrybuty playboya. Czasami tak bywa. Jeśli chcesz domyślić się czy jest tobą zainteresowana, zwróć uwagę na jej drobne zachowania i gesty. Właśnie po nich ją rozgryziesz!

Mowa ciała jednak pomaga w życiu. A już zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Wystarczy twoja spostrzegawczość i znajomość kilku podstawowych zasad mowy ciała. Uwaga: to wcale nie tricki niezbędne dla nieśmiałego faceta. To wiedza niezbędna każdemu playboyowi. Bo playboy przecież powinien znać się na kilku rzeczach, wśród których tzw. kobieca natura zajmuje naczelne miejsce.

Zobacz jakie jej gesty zdradzają, że z pewnością jest tobą zainteresowana:

1. Kontakt wzrokowy

Absolutna podstawa. Jeśli podobasz się kobiecie, ona szuka w tobą kontaktu wzrokowego. W zależności od charakteru może ona albo z dużą pewnością siebie patrzyć ci zalotnie głęboko w oczy, albo zerkać ukradkiem i lekko się rumieniąc. A także wszystko pośrodku. Jedno jest pewne: jeśli patrzy – jest dobrze, jeśli nie patrzy – no cóż...

2. Pozycja ciała

Im dłużej rozmawiacie podczas randki, tym bardziej jej ciało powinno kierować się w twoją stronę. Kobieta mówiąc nachyla się w twoją stronę? Jej postawa ciała jest otwarta? Układa nogi w twoim kierunku? Najwyraźniej masz u niej czego szukać!

3. Zabawa włosami

Może zaplatać kosmyk włosów między palcami albo po prostu się po nich gładzić – to dla ciebie dobry znak. Nie musisz mieć co do tego żadnych wątpliwości. A jeśli dodatkowo odgarnia włosy odsłaniając ramiona – jej chęci graniczą z pewnością.

4. Kosmetyczne poprawki

Spotykasz ją przypadkiem, a ona niby to bezwiednie ociera pot z czoła i gładzi bluzkę? Chce ci się spodobać. Tym bardziej jeśli ukradkiem sięga po szminkę. A kiedy zawsze w twojej obecności, niby to niezależnie od ciebie, wygląda lepiej niż zazwyczaj, jest fajnie ubrana i ładnie pachnie – większej pewności co do jej intencji nie możesz mieć.

5. Uśmiech

Podczas rozmowy dużo się uśmiecha i szczerze śmieje się z twoich żartów? To świetnie. Pamiętaj, że męskie poczucie humoru jest dla kobiet jedną z najważniejszych rzeczy, zwłaszcza na początku.

6. Dotyk

Jeśli kobieta niby to niechcący co chwilę cię dotyka i spontanicznie zmniejsza dystans między wami to znaczy, że – o ile niczego nie zepsujesz – niedługo macie szansę zmniejszyć fizyczny dystans jeszcze bardziej. Do zera.

7. Zsuwanie buta

To jeden z tych sygnałów, które nie powinny pozostawić w tobie absolutnie żadnych wątpliwości. Co jeszcze lepsze: kobiety zwykle wysyłają go nieświadomie. I w to nam graj! Tym bardziej, że przecież patrzenie na taką nieświadomą zabawę butem na obcasie i odsłanianie stopy samo w sobie działa jak afrodyzjak!

8. Zniżanie głosu

My też to robimy. Tak samo jak kobiety. Obniżenie tonu głosu to sygnał świadczący o tym, że już niedługo przyjdzie pora na intymność. I nie chodzi wyłącznie o intymne rozmowy.

9. Zwilżanie ust

Wilgotne usta zwykle znaczą gotowość na seks. Oczywiście – atawistyczną i bardzo wczesną, a to znaczy, że będziesz musiał jeszcze trochę nad tym popracować. Ale wilgotne usta – obojętnie czy zwilżone śliną czy błyszczykiem – to oznaka, że znalazłeś się w kręgu jej zainteresowań. Tych łóżkowych.

10. Zaangażowanie w rozmowę

Czy to jeszcze gest? Nie, ale z pewnością niezawodna oznaka, że myśli o tobie poważniej i ma do ciebie zaufanie. Krótko mówiąc: jeśli zaczynacie rozmawiać na poważne tematy zamiast uskuteczniać drętwe small talki – to dobry znak. Interesuje ją co masz powiedzenia, po prostu. Inną niezawodną oznaką zaufania jest zostawianie w twoim towarzystwie torebki lub telefonu (np. kiedy wychodzi do toalety).

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska