Dom schadzek. Gdzie się kochać poza sypialnią?

2016-10-05
Dom schadzek. Gdzie się kochać poza sypialnią?

Nuda w sypialni zdarza się często. Najprostszym sposobem, by ją pokonać jest... opuszczenie sypialni. Dom ma całe mnóstwo miejsc, gdzie kochanie się jest równie przyjemne. Oto nasze typy.

1. Kuchnia

 

Oczywisty wybór. Natychmiast po wyjściu z sypialni skierujcie swoje kroki do kuchni. Kuchenny blat jest idealnym miejscem na jedną z bardziej ekscytujących pozycji: ona na nim siedzi, a ty wchodzisz w nią na stojąco. Penetracja jest wówczas głęboka, można się całować i pieścić piersi partnerki.

 

Czym chata bogata, skorzystajcie z wody w zlewozmywaku, by schłodzić temperaturę seksu, użyjcie mąki, masła, dżemu, czegokolwiek, co wpadnie wam w ręce.

 

Spróbuj tego: Zobaczcie wcześniej słynną scenę w „Listonosz dzwoni dwa razy”. Spróbujcie skopiować to, co robią Jessica Lange i Jack Nicholson.

 

2. Łazienka

 

Po zabawach w kuchni, z użyciem wiktuałów, można iść się umyć. Prysznic i wanna to doskonałe miejsca. W wannie można zorganizować romantyczną randkę, z olejkami aromatycznymi i zapachowymi śpiecami. To nie nasz bajka, ale kobiety to uwielbiają. I lubią się odwdzięczać za takie zaangażowanie.

 

Prysznic jest jednym z lepszych miejsc do kochania się w pozycji na stojąco, ale od tyłu. Od przodu nie polecamy, nikt nie chce, żebyście się poślizgnęli na mydlinach. A propos mydlin: pieśćcie się, myjcie, niech piany będzie jak najwięcej.

 

Spróbuj tego: Użyj wody, kiedy kochasz ją od tyłu. Skieruj strumień na łechtaczkę, dodatkowo ją to pobudzi. Uważaj jedynie na temperaturę wody: nie może być ani za gorąca, ani za zimna.

 

3. Salon

 

W salonie się kłócicie, planujecie domowe sprawy, bezproduktywnie marnujecie czas przed telewizorem. Odczarujcie to miejsce. Niech dywan będzie waszym łóżkiem. A kanapa, na której zwykle siadacie z piwem w ręku, by oglądać Ligę Mistrzów, zamieni się w miejsce seksu.

 

Spróbuj tego: Telewizor, na którym zawsze oglądacie pożeraczy czasu, niech stanie się erotycznym akcesorium. Nie musicie od razu oglądać porno, chyba że chcecie, ale jakaś pomocna erotyka może być w sam raz.

 

4. Pokój dziecięcy

 

Punkt dotyczy posiadaczy dzieci, oczywiście. To jedno z najmniej erotycznych miejsc w domu. Kojarzy się z krzykami, bałaganem i nocnym usypianiem dzieci, kiedy jeszcze były małe. No ale potem, jak już pójdą do przedszkola albo szkoły możecie wprowadzić w życie słowa Kazika „... gdy nie ma dzieci w domu, to jesteśmy niegrzeczni”.

 

Spróbuj tego: Zamień ten seks w coś wyjątkowo śmiesznego, pozytywnego. Kochajcie się na misiach i małpkach, obrzucajcie dziecięcymi poduszkami. Zróbcie jeszcze większy bałagan niż potrafią wasze pociechy.

 

5. Parapet

 

To właściwie nie pomieszczenie, ale miejsce, które jest w każdym pokoju z oknami. Kochajcie się w tej samej pozycji, co ta opisane w podpunkcie o kuchni. Oprzyj ją o szybę i pokażcie sąsiadom, na co was stać.

 

Spróbuj tego: Zwłaszcza jesień jest idealna, żebyście odegrali rolę z „Titanica”. Kochaj ją od tyłu, a wasze dłonie niech opierają się o szybę. Zostawcie na niej ślad.

 

6. Gabinet

 

Praca to największy anty-afrodyzjak. Biurko, komputer i ślęczenie nad niecierpiącymi zwłoki zadaniami: trudno o coś bardziej do miłości zniechęcającego. Postaraj się zastać partnerkę przed komputerem, podejdź z tyłu, zacznij od masażu karku, dotykaj włosy i całuj szyję. Zróbcie to na fotelu, który na co dzień jest przyczyną bólu kręgosłupa. Pokonajcie nieprzyjazność tego miejsca.

 

Spróbuj tego: Tak jak w pokoju dziecięcym, zróbcie bałagan. Niech fruwają papiery, długopisy i notatniki. Bez przesady oczywiście, ale możecie przecież poudawać, że poza seksem nic dla was nie ma znaczenia.

 

7. Garaż

 

Również miejsce pozornie nieprzyjazne. W garażu czuć benzyną, olejem i chodzą po nim pająki. Ale jeśli twoja partnerka (ani ty) nie ma arachnofobii, to w tym zakurzonym i prawie zawsze brudnym pomieszczeniu możecie zachowywać się, jak studenci, którym wszystko jedno gdzie, byle razem. Jeśli twoja pani jest pedantką i niczego w garażu nie dotknie, zróbcie to po prostu przy ścianie.

 

Spróbuj tego: Ulokujcie się w samochodzie i spróbujcie tego, na co często mieliście ochotę podczas stania w korku albo dłuższej podróży.

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska