Jak się zabrać za pieszczoty punktu G?

2018-04-30
Jak się zabrać za pieszczoty punktu G?

Jeżeli nie chcesz, żeby dziewczyna pomyślała, że z kimkolwiek innym może być jej w łóżku lepiej niż z tobą – nie masz wyjścia. Po prostu musisz zainteresować się pieszczeniem jej punktu G. Będzie w siódmym niebie! A ty nigdy nie wyjdziesz z jej głowy.

W innym artykule radziliśmy już jak znaleźć punkt G. Zakładamy więc, że poszukiwania macie już za sobą i teraz zastanawiacie się, co najlepiej z nim zrobić. Jeśli posłuchasz naszych porad, masz szansę sprawić jej jeden z najsilniejszych orgazmów w życiu. A raczej – regularnie sprawiać.

Stymulacja punktu G – palcem czy językiem?

Punkt G znajduje się u kobiet kilka centymetrów w głąb, na przedniej ściance pochwy. Najlepszym sposobem by zacząć jest więc wsunięcie w nią palców i zgięcie ich tak, jak gdybyś miał wykonywać gest „chodź do mnie!”. Bardzo ważna jest delikatność. Żeby wszystko poszło dobrze, musisz masować ją delikatnie i powoli, przynajmniej na początku. Właściwie wystarczy, żebyś masował przednią ściankę pochwy, tylko od czasu do czasu zahaczając o punkt G, czyli mały gruczoł, który się na niej znajduje. Zbyt intensywne skupianie się na samym punkcie G może nawet spowodować, że będzie odczuwała dyskomfort. A zatem – przede wszystkim wyczucie!

Wiadomo, że jeśli chodzi o pieszczenie punktu G najpierw przychodzą ci do głowy palce. Bardzo słusznie! Taka stymulacja będzie dla ciebie najwygodniejsza, a dla niej skuteczna. Nie znaczy to jednak, że nie warto poeksperymentować z pieszczeniem punktu G językiem. Jeszcze jak warto! Punkt G jest położony na tyle niegłęboko, że powinieneś dać radę sięgnąć do niego organem, który zwykle służy ci do mówienia. Jeśli dasz radę, gwarantujemy, że jej orgazm będzie niezapomniany.

Jaka pozycja jest najlepsza do stymulacji punktu G?

Najlepiej do pieszczenia punktu G nadaje się cały repertuar pozycji od tyłu. Co więcej, najlepsze jest zarazam najprostsze. Tak więc przy masowaniu punktu G partnerki doskonale sprawdzi się tradycyjna pozycja „na pieska”. Wyjaśnijmy: palcami możesz pieścić punkt G w każdej pozycji – teraz chodzi nam jednak o to, by zahaczać o niego podczas stosunku. Spotkanie twojego penisa i jej najczulszego punktu zapalnego w pozycjach od tyłu może zdziałać cuda!

Osiągnięcie wspaniałego orgazmu spowodowanego stymulacją punktu G może jej ułatwić także pozycja „na łyżeczkę”. Warto spróbować, nawet jeśli w tym wariancie twoje ruchy mogą okazać się nieco ograniczone. A później? Pora na wasze eksperymenty! Jeśli odpowiednio się na tym skupisz, stymulacja punktu G jest możliwa właściwie w każdej pozycji. A więc próbujcie! Gwarantujemy, że się wam spodoba. A już szczególnie jej.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska