Jak namówić ją na seks? Użyj argumentów!

2016-10-13
Jak namówić ją na seks? Użyj argumentów!

Ona nie chce się z tobą kochać? Wciąż wymawia się zmęczeniem, fazą cyklu, porą dnia? Przekonaj ją argumentami merytorycznymi, bo one wszystkie przemawiają za seksem. Oto najważniejsze:

1. Bez seksu nie będzie jej przyjemnie

 

Narząd nieużywany zanika. Tak też jest z seksem. Im rzadziej kobieta się kocha, tym większe ma problemy z osiągnięciem orgazmu. Jej argument, że warto poczekać, by było naprawdę cudownie, jest... głupi. Wręcz odwrotnie, by było jej bardziej cudownie (przyjemniej, intensywniej), powinna kochać się jak najczęściej.

 

2. Bez seksu będzie chora

 

Seks wzmacnia odporność. Układ immunologiczny osoby często uprawiającej seks pracuje skuteczniej, wytwarza więcej przeciwciał. Najlepszym sposobem na jesienny katar i kaszel nie jest ani miód, ani czosnek, ani imbir, a tym bardziej „suplementy diety”, tylko zdrowy, długi i intensywny seks. Tego nie da się przedawkować.

 

3. Bez seksu będzie źle spała

 

Oksytocyna i dopamina uwalniają się do organizmu po orgazmie. One gwarantują dobry, długi i spokojny sen. Zamiast wgapiać się w ekran telefonu albo liczyć owce przed snem, trzeba oddać się miłości. Problemów ze snem nie będzie.

 

4. Bez seksu będzie tyła

 

Seks, zwłaszcza właściwie wykonywany, to także ćwiczenia fizyczne. Kalorie spala się nie tylko podczas stosunku, ale całowania, pieszczot i każdej innej łóżkowej aktywności. Uwaga! Ten argument może być decydujący.

 

5. Bez seksu będzie nieszczęśliwa

 

Seks polepsza samopoczucie, daje szczęście, podwyższa samoocenę. Jego brak odwrotnie: obniża samoocenę i pogarsza samopoczucie. Im mniej seksu, tym mniej szczęścia. Nie ma innej drogi na pokonanie jesiennej depresji, jak tylko się kochać.

 

6. Bez seksu będzie zdenerwowana

 

Hormon stresu nazywa się kortyzol. Tak się składa, że jego nadmiar, który odczuwamy jako zdenerwowanie i zestresowanie, blokuje pożądanie. Zatem do łóżka nie chce się iść. Ale wrogiem kortyzolu, śmiertelnym wrogiem, jest są endorfiny, serotonina i oksytocyna. To hormony i neuroprzekaźniki, które nie tylko działają jak narkotyki, nie tylko wydzielają się podczas seksu, ale mają zabójcze działanie dla kortyzolu. Pigułki na uspokojenie to przy seksie małe piwo.


7. Bez seksu będzie brzydsza

 

Kobiety dbają o skórę, wydają fortuny na dobre kremy, unikają słońca, chodzą do kosmetyczki. Tymczasem cały ten przemysł kosmetyczny powinny wyrzucić do śmieci. Byłoby taniej i skuteczniej zastąpić pielęgnację sztuczną tą naturalną. A jest nią – zgadliście – seks, który uelastycznia skórę, nadaje jej jędrności i zapobiega starzeniu. Brak seksu z kolei zaburza gospodarkę hormonalną, co pogarsza stan zdrowia skóry.

 

8. Bez seksu naraża ciebie

 

Jeśli ona nie uprawia seksu, a ty jesteś jej wierny, to nie uprawiasz go także ty. Tymczasem brak seksu i regularnych orgazmów zagraża nam mężczyznom rakiem prostaty. Ten gruczoł, produkujący ejakulat, oczyszcza się podczas wytrysku. A bez tego narażony jest na rozwój nowotworu.

 

9. Bez seksu ryzykuje, że cię straci

 

Na koniec jedyny argument pozabiologiczno-chemiczny. Kobiety, które nie współżyją ze swoimi partnerami ryzykują, że ci znajdą sobie kobiety, które będą chciały to robić. Zaniedbanie partnera (to zresztą działa w obie strony) jest jedną z podstawowych przyczyn rozpadu związku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska