5 zaskakujących trików, dzięki którym zaciągniesz ją do łóżka

2016-10-28
5 zaskakujących trików, dzięki którym zaciągniesz ją do łóżka

Działaj z zaskoczenia. Zrób coś, czego ona się nie spodziewa. To zadziała lepiej niż najlepsze afrodyzjaki. Droga do łóżka stanie otworem, jeśli zastosujesz jeden z najprostszych trików. Oto pięć niezawodnych, które sprawdzają się zawsze.

Ugotuj ją


To jedna z najseksowniejszych czynności, jakie możemy zrobić, by podescytować kobietę. I nie jest to opinia nasza, ale samych kobiet. Panie uwielbiają gotujących mężczyzn, a jeśli jeszcze odbywa się to wszystko w ładnym, ciekawym wnętrzu, to jest szansa, że wspólna uczta zamieni się we wspólną noc. Albo przynajmniej szybki numerek na kuchennym blacie.

Najważniejsze: wybierz właściwą potrawę. Niech nie będzie to nic specjalnie pracochłonnego, ani ciężkiego. Nie chodzi o to, żeby 2 godziny stać w kuchni i odmierzać precyzyjnie składniki. To jest dobre na kolację, na którą ją zaprosiłeś i przygotowujesz ją wcześniej. My mówimy o wspólnym gotowaniu, a właściwie twoim, na jej oczach.

Gotowanie ma być pretekstem. Z drugiej strony nie ma to być jajecznica, bo nie chodzi o zaspokojenie głodu, ale zaimponowanie kobiecie. Wyszukaj coś, co będzie doskonale smakowało, ładnie wyglądało i czego przygotowanie nie zajmie więcej niż 15 minut. Dobrym pomysłem jest stek, wbrew pozorom kobiety przepadają za czerwonym mięsem. A jeśli nie, sprawdzi się sałatka.


Weź ją na zakupy


Nienawidzimy zakupów. Zwłaszcza takich w galeriach handlowych. Tych wszystkich „nie wiem, czy to na mnie pasuje”, „kochanie, jak ci się w tym podobam”. Kobiety dobrze się czują w wielogodzinnym maltretowaniu siebie samych (i wszystkich wokół) koniecznością brania wszystkich opcji pod uwagę. My wolimy wejść, wybrać i wyjść.

Zaskocz ją na zakupach. Właśnie wtedy, kiedy będzie się spodziewała twojego zniechęcenia, komentarzy i znudzenia. Uzbrój się w cierpliwość, stań się buddyjskim mnichem, siłą spokoju. Komentuj, okazuj chęć i zaangażowanie. No i bez przerwy ją podrywaj: dotykaj, szepcz spośności, bądź tak napalony, jak to tylko możliwe. Nagroda będzie na ciebie czekała w domu. A może nawet od razu, w przymierzalni?


Zmęcz ją


Tak proste, jak to tylko możliwe. Nawet jeśli nie jest to w waszym zwyczaju, pójdźcie razem uprawiać jakiś sport. Niech to nie będzie długie wybieganie, ani banalna jazda na rowerze, ale coś delikatnie męczącego, a nie wyczerpującego i nudnego.

Sprawdź wcześniej jej preferencje, zabierz na boisko siatkówki plażowej, może na badmingtona albo squasha. Basen też nie jest złym pomysłem. Bawcie się wspólnie, a potem może skoczcie do sauny albo na masaż. Jeśli zamierzacie wrócić prosto do domu, zadbaj, żeby było romantycznie, żeby była jakaś przekąska. Zaproponuj wspólny prysznic, a dalej wszystko powinno potoczyć się samo w odpowiednim kierunku. Złam reguły codziennej rutyny, no chyba że sport uprawiacie razem często. Wówczas trick nie jest dla ciebie.


Przestrasz ją


Im wyższe ciśnienie krwi, tym większa szansa na to, że pragnienie stanie się silniejsze, a seks będzie bardziej intensywny. Nie zrozum nas źle, nie chodzi o to, żebyś doprowadził ją do pasji (to też podniosłoby jej ciśnienie), ale sprawił, że poczuje emocjonujący, lekki strach.

To może być wizyta w hali, gdzie gra się w laserową wersję paintballa albo wykupiony wcześniej skok na bungee/ze spadochronem/lot szybowcem. Od biedy zadziała zwykłe wesołe miasteczko z rollercoasterem, aquapark z wysoką zjeżdżalnią albo horror w kinie (byle nie był obrzydliwy). Jej gęsia skórka powinna się utrzymać na dłużej.


Sprzątnij


Na koniec coś dla hardkorowców, chociaż już wspólne zakupy nie są najłatwiejszym do zrealizowania pomysłem.

Podobno kobiety uwielbiają seks, który rodzi się ze wspólnej zabawy. Także taki, który polega na odgrywaniu ról, wcielaniu się w niecodzienne role. Skoro tak, zostań weekendowym sprzątaczem. Możesz się nawet przebrać, jeśli masz przekonanie, że ją to rozśmieszy. Albo inaczej, ubrać się tak, jak lubi i wziąć się za sprzątanie np. w białej koszuli i krawacie.

Podrywaj ją, zaczepiaj, wcielaj się w rolę. No i sugeruj, że jesteś takim sprzątaczem, który może spełnić wiele innych poleceń.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska