Haker kradnący nagie zdjęcia celebrytek trafi do więzienia

2016-10-31
Haker kradnący nagie zdjęcia celebrytek trafi do więzienia

Facet odpowiedzialny za wykradnięcie nagich zdjęć Jennifer Lawrence, Kate Upton i Kim Kardashian trafi za kratki na całe 18 miesięcy. Nie ma co ukrywać: bardzo się z tego cieszymy!

Nie chodzi o to, że nagie zdjęcia pań takich jak Jennifer Lawrence, Kate Upton czy Kim Kardashian nas nie podniecają. Jest dokładnie odwrotnie. A więc w czym rzecz? No, zgadnijcie. Jesteśmy PLAYBOY, a nasza robota polega m.in. na nakłanianiu pięknych kobiet, by się dla nas rozebrały. Dla nas i czytelników. I głęboko wierzymy, że właśnie tak powinno być. To znaczy, że żeby zobaczyć jakąś panią nago, najpierw musi się ona na to zgodzić. Hakerzy tacy jak skazany Ryan Collins myślą zgoła inaczej i w konsekwencji kradną prywatne zdjęcia kobiet rozpalających wyobraźnię milionów. To oczywiście nie fair. I dlatego Ryanowi Collinsowi szczerze życzymy, by więzienie skłoniło go do udania się po rozum do głowy.

 

36-letni Ryan Collins na co dzień mieszka w Pensylwanii i jest ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach zajął się jednak szczególnym hobby. Nie chodzi o niewinne zbieranie zdjęć pornograficznych w portfelu – Ryan poszedł trochę dalej i postanowił takie zdjęcia wykradać. Jest odpowiedzialny za kradzież zdjęć ponad 100 celebrytek i udostępnianie ich w sieci. Co oczywiście odbiło się swego czasu szerokim echem. Bo kto nie popatrzyłby na przykład na nagą Jennifer Lawrence? Mało tego, według sądu prawdziwa liczba ofiar Collinsa wynosi aż 600 osób. Po prostu nie wszystkie z nich są sławne.

 

Ryan Collins nie jest pierwszą osobą, której postawiono podobne zarzuty. W marcu o podobne przestępstwo został oskarżony 28-letni mieszkaniec stanu Illinois o znajomo brzmiącym nazwisku Edward Majerczyk.

 

Mamy nadzieję, że podobnie będą się kończyły wszystkie podobne sprawy. Jesteśmy PLAYBOY i nie byłoby nas gdyby nie nagie piękne kobiety, ale uważamy też, że najważniejsze to szanować ich prywatność.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska